Золотий дубль СК Городенка

Кубок Івано-Франківшини з футзалу. Фінал достойних суперників

СК ГОРОДЕНКА – SANVITA (Снятин) – 1:1 (1:1), пен – 3:1
13 березня, середа 2019 р. 19.30. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 500 глядачів.

Голи: Білик (3) – Романюк (10). Серія пенальті: +Білик, +Блащук, +Гаврилюк – -Краєвський, +Голей.

Городенка: О. Орищук, Д. Шинкарук, І. Білик, Р. Гаврилюк, М. Ковцун, В. Валовський, В. Гультай, В. Блащук, М. Липчук. Тренер – Ю. Гавриш.
Снятин: М. Филип’юк, М. Данищук, І. Краєвський, А. Голей, Т. Турчинський, Н. Синюк, І. Коваль, В. Романюк. Тренер – В. Плехтяк.

Попередження: М. Ковцун (19) – Н. Синюк (25).
Арбітри: Я. Вовчок, Т. Дем’янчук, О. Візінський. Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

Торік у фінальному матчі 12-го розіграшу Кубка АМФІФО зійшлися чемпіон і бронзовий призер футзального чемпіонату області. Це – СК ГОРОДЕНКА і снятинська SANVITA.

Вперше у фіналі не було представника обласного центру, і зрозуміло, що Кубок “поїде” за межі Франківська. Фінал вийшов бойовим і напруженим, суперники справді гідні один одного, і переможець визначився лише в серії 6-метрових ударів. Сама гра тримала в напрузі численну аудиторію вболівальників аж до фінальної сирени.

Спершу все розгорталося за сценарієм нового чемпіона. Городенківці одразу захопили ініціативу і активно штурмували ворота суперника. Вже в дебюті зустрічі найдосвідченіший гравець СК, його капітан Ігор Білик потужним ударом увігнав мяча в самісіньку дев’ятку воріт “Sanvita”. Снятинці на якусь мить розгубилися після такого початку, але невдовзі перехопили ініціативу і показали, що вони зовсім не погоджуються і не здаються на милість свого візаві. Як результат, чітка триходівка в атаці снятинців, і кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату Володимир Романюк елегантно переправляє м’яча в сітку воріт СК.

А далі пішли футзальні “гойдалки” – атаки змінювали одна одну, і лише сирена на перерву дещо зупинила атакувальний порив фіналістів. Другий тайм фінального матчу пройшов у ще більшій напрузі й із надзвичайними емоціями, коли м’яч ніби зачарований оминав то одні, то інші ворота, а гравці віддавали максимум зусиль, щоб здобути цю важливу перемогу.

Нагадаємо, що в минулому розіграші Кубка СК на останніх секундах припустився помилки, яка позбавила його можливості саме у післяматчевій “лотереї” поборотися за почесний трофей, тож тепер городенківці дуже обережно і відповідально діяли в заключні хвилини матчу. Снятинці вперше добралися до фіналу і старалися вирішити все в основний час. І такі гольові нагоди у них були. Але того вечора фортуна запропонувала суперникам позмагатися ще й у серії післяматчевих 6-метрових ударів.

Тут знову все впевнено і результативно розпочав капітан СК “Городенка” Ігор Білик, а ось капітан “Sanvita” Ігор Краєвський свій шанс змарнував. Далі були точними Василь Блащук і Андрій Голей. Третя спроба у виконанні Романа Гаврилюка була переможною. Удар у відповідь від снятинців вже не знадобився. Перемога в серії післяматчевих 6-метрових ударів із рахунком 3:1 приносить чемпіону області ще й Кубок АМФІФО.

Золотий дубль СК “Городенка” радісно і емоційно вітала численна аудиторія вболівальників, які прибули на фінальний матч і палко підтримувала своїх футзалістів весь змагальний період. Щирі й радісно вітали своїх кумирів і снятинські вболівальники, адже це також великий успіх для команди “Sanvita”. Опісля відбулося урочисте нагородження фіналіста і володаря Кубка АМФІФО. Голова Асоціації міні-футболу області Ігор Овчар вручив арбітрам фіналу, які кваліфіковіано провели цей непростий матч, памятні нагороди, а командам дипломи і медалі. Перехідний Кубок АМФІФО “поїхав” до Городенки!

Джерело: amfifo.if.ua.