Футбол краюЧемпіонат району

З корабля на бал — і виймайте хет-трик

Перша ліга. Огляд 12-го туру. Подаємо короткі протокольні дані ГРФФ недільних матчів чемпіонату Городенківщини, а також кілька коментарів.

Чемпіонат району 2019/2020. 12 тур
12 липня (неділя)

ВІЛЬХІВЦІ — РАШКІВ — 6:1 (3:0)

Голи: Остап Пульків 22′, 40′, 49′, Королянчук 37′ 67′, Василь Гурак 62′ — Дмитро Сидорак 61′.
Попередження: Борсук 52′, Чорнописький 76′ — Стасюк 63′.

* І так буде з кожним? Таке запитання напрошується після того, як “Колос Городенківщини” декласував одного з головних конкурентів у боротьбі за чемпіонство. І заперечать, не ображаючи інших, хіба що Вербівці, ну може ще Чернятин. Тій же “машині”, що була представлена в неділю, протистояти здатен не кожен і в обласних перегонах.

Судіть за складом. Буквально перед матчем із Рашковом вільхівську команду поповнили одразу чотири гравці зі Львівщини, причому доволі високого рівня: Остап Пульків (ФК Калуш, Демня, Пісочна, Новояворівськ); Роман Макаревич (Верес та Говерла, 3-річний трансфер до Австрії і Польщі); Роман Пштир, відомий нашим ФК Калуш та НФК Бурштин; Віталій Сало (“Скала” Стрий і низка команд Львівщини).

На початку ж липня до Вільховець повернули вже добре знайомих Юрія Вістовського та свого Михайла Прокіпчука, а також заявили двох топових вихованців Буковини – Андрія Гордея та Андрія Королянчука. Як бачимо, Пульків одразу з корабля на бал — і виймайте хет-трик!

— Вільхівці вочевидь готуються до нових випробувань на обласному рівні, — полілився думкою наш уславлений силач Ігор Гевко. — І не без того, що до певних кардинальних кроків спонукають “колосівців”, можливо, й недавні кривдники Рашкова і Вербовець із Калущини…

ВЕРБІВЦІ — СЕРАФИНЦІ — 7:2 (2:0)

Голи: Михайло Головецький 10′, 64′, Василь Кефа 32′, Святослав Малярчук 50′, Ігор Худоб’як 59′, Валентин Романчук 79′, Павло В. Голинський 84′ — Дмитро Яшан 68′, Андрій Вєтров 82′.
Попередження: Вєтров 62′.

Вербівська команда теж грала в неділю на тлі виснаження після прикрої невдачі проти Збори, тож у першому таймі особливо “не гнала коней”. Після ж перерви все стало на свої місця.

Як пише в соціальній мережі один із лідерів вербівчан Павло Голинський, кожен із гравців Вербівців мав по дві нагоди, щоб забити гол, а то і більше. За моментами “по 10 мало заходити в кожному таймі”.

Сили, однак, були нерівні й через те, що, як аргументують зі стану “Каменяра”, половину його “основи” становили юніори, ще п’ятеро вийшли на заміну. Тож: “Досвід переміг молодість. “Каменяр” грав виключно своїм складом, без легіонерів. Майбутнє — за молоддю, яка є майже в кожному селі”.

Нарешті, протистояння фаворитів продовжиться вже наступної неділі: Рашків — Вербівці. Інтрига в нашому чемпіонаті ще та!

ЧЕРНЯТИН — КОТИКІВКА — 3:1 (1:0)

Голи: Денис Григорів 15′, Віталій Валовський 59′, Юрій Грицюк 76′ — Роман Осадчук 82′.
Попередження: Грицюк 50′, Р. Шевчук 53′ — Сойко 60′, В. Шевчук 70′, Осадчук 75′.

СТРІЛЬЧЕ — ЯСЕНІВ ПІЛЬНИЙ — 1:0

Голи: Іван Остапик 34′.
Попередження: В. Остапик 68′ — М. Візінський 68′.

БОМБАРДИРИ

12 – Василь ГУРАК (Вільхівці)
9 – Денис ГРИГОРІВ (Чернятин)
8 – Богдан ДАНИЛЮК (Рашків)
6 – Денис БОЙЧУК (Рашків), Дмитро ДОМБРОВСЬКИЙ (Ясенів-Пільний)
5 – Василь БОДНАРЧУК (Рашків), Валентин РОМАНЧУК (Вербівці)

НАСТУПНІ МАТЧІ

19 липня (неділя). 13 тур
Тишківці — Вільхівці
Рашків — Вербівці
Серафинці — Стрільче
Ясенів Пільний — Котиківка

ФОТО: Газета “Край” /facebook.com/.

Схожі матеріали

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!