Інші видиІсторія

ЮКІ. Режисер Володимир МУЛА відповість на запитання глядачів

🔷 Як ми вже повідомляли, з 3 грудня фільм «ЮКІ» нашого краянина з Городенки, знаного в Україні режисера-документаліста Володимира МУЛИ покажуть на широких екранах кінотеатрів України. А невдовзі автор і продюсер картини відповість на запитання майбутніх глядачів стосовно того, як здійснювався цей воістину ґрандіозний проект.

ЧЕТВЕР, 5 ЛИСТОПАДА, 20:00 UTC+02

Facebook Live /www.facebook.com/events/686972622218102/.

Володимир МУЛА розповідає:
— Був час, коли доводилося виходити в етер, аби просити вашої підтримки. Зараз же настав Ґрандіозний час, щоби поділитися смачними цікавинками, дивакуватими рішеннями та унікальними знахідками. Іншими словами – усім тим, із чим доводилося жити цих три роки в рамках реалізації проекту ЮКІ – Історія перемог вільних Українців. Тому не стримуйте себе – пишіть коментарі та запитання на сторінці проекту. У четвер, 5 листопада, о 20:00 із радістю відповім.

Що спільного між Україною, видатними легендами хокейної ліги світу NHL та новим українським кіно?

Яке виняткове дослідження творчої команди проекту лягло в основу створення фільму «ЮКІ»?

Чому стрічку варто дивитися в кіно кожному українцю?

5 листопада о 20:00 запрошуємо вас приєднатися до прямого ефіру з режисером та продюсером сенсаційного фільму «ЮКІ» – Володимиром Мулою.

Поговоримо про те, як виникла ідея створення фільму, цікаві факти зі зйомок та наскільки складно було залучити легенд світового хокею до участі у проєкті.

Про фільм

🔥 Їхні історії викликають захват та мотивують! Через відчай і біль до успіху, через свободу і жагу перемагати до тріумфу — їхні імена назавжди вписано в історію найвідомішої хокейної ліги — NHL. Іван Грецький, Орест Кіндрачук, Ерік Нестеренко, Іван Буцик, Руслан Федотенко та багато інших, що в різні епохи здобували світову славу за океаном. Неймовірні розповіді легенд NHL, чий приклад надихає світ! Настав час пишатися ними і на їхній рідній землі — в Україні. «ЮКІ» — реальні історії перемог вільних українців!

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!