Інші види

ВІВАТ, «ДИНАМО»!

«Динамо» — на вершину, «кроти» — в нори, або «Спасибо деду за победу!»

🔴 Публікуємо цей матеріал не стільки через змушений новий карантин футболу краю, а найперше — завдяки резонансній перемозі столичного «Динамо» в матчі Суперкубка України. Бо переконані, що всі наші читачі вчора були приковані до екранів, а сьогодні діляться враженнями.

Тисячі їх можна прочитати на численних порталах і в соцмережі, ми ж вибрали лише невеличку частинку відгуків. Прилучившись принагідно до привітань команди «Динамо», любов до якого є незмінною, з перемогою.

Brazil: «Як казав Великий Тренер, рахунок — на табло».

Віктооор: «Спасибо деду за победу!» Новий мем для ультрасів. Робіть висновки, хлопці. А духовний лідер для уболівальників «Динамо» нині — дочка Метра Світлана! Все правильно вона сказала і про динамівські СЕРЦЯ, і про ДІДА, і про ультрас. Порода — вона і по жіночій лінії передалася, і в футбольних темах — теж».

Vovan4uk: «Весь паб, окрім пару пєрєсілєнцав, в Івано-Франківську вболівав за ДК, тролили Тайсона, коли розмахував руками: «Де мій банан?». Дякую за гру, за емоції!»

Serhii k: «Ця партія в шахи — повністю за Луческу, який однозначно на голову вищий за візві! І головне — респект усій команді! Будь-яка грамотна тактика нічого не варта без чудових виконавців. А саме повна самовіддача і командна згуртованість були переможними козирями «Динамо».

Vasyel volyn: «Родрігес — кращий гравець у двох матчах поспіль. Оце вміння працювати з людьми, справжній тренер не тільки вміє налагодити гру команди, але й налаштувати психологію гравця. Це — високий професіоналізм та великий досвід. Мірчі Михайловичу — великий респект!»

Kos Kosman: «Я був проти Луческу, але в 75 років вистояти під дощем весь матч — це заслуговує на повагу».

Ігор Суркіс: «Із «Шахтарем» ми грали фактично дублем і виявили бійцівські якості».

Vasiliyi: «З таким складом зліпити команду, а вона була сьогодні така, це щось та означає».

Михайло: «Луческу приходить у страшному сні з мокрим рушником до Палкіна і питає, як там справи в «Шахтаря».

Сергій Гончаренко: «Істеричний Палкін, а потім жалюгідний Каштру — це вже насолода для очей».

Ykcyc: «Навіть більше радує не перемога, а підгорілі «кроти», що їх другий раз за місяць вмокнули головою в гімно (перший — «Інтер»). Навіть ручні судді не допомогли».

Matveev: «Два смачні ляпаси за короткий термін призведуть не тільки до «пригорянню», але й змусять «Шахту» вийти із зони комфорту».

Тарас Середюк: «Мірча був у рушнику під час матчу, а потім зняв його із себя. А на базі «Шахтаря» теж є Мірча (пам’ятник) з накинутою тканню. Увага, запитання: «Чи знімуть тканину на базі «Шахтаря» з пам’ятника Мірчі?»

Кostyanayanoga: «Мірча — циганський чаклун? Що він зробив із Родрігесом? Було практично порожнє місце, а тепер другий матч поспіль — кращий на полі!»

Vladimir-mihajlov: «Жерсон на краю — як риба у воді, і що вражає, в захисті відпрацьовував, як звір. Тільки б на радість не загуляв. Але, може, у Луческу не загуляє?»

Leonard: «Футбол тим і цікавий, що вболівальник завжди вимагає забитих голів, не зважаючи на те, скільки ти тримаєш м’яч. Головне — забити! І «Динамо» показало, як це робитьс: три удари — і три голи».

А ось що кажуть деякі експерти

Артем Франков: «Задумайтесь, як у ці дні буде «пригоряти» у всього керівництва «Шахтаря» і в його головного тренера… Чи не варто нам з вами задуматися над тим, наскільки матч «Шахтаря» і «Динамо» за Суперкубок вписався в загальносвітову тенденцію торжества розважливого і практичного футболу, в рамках якого цифри володіння (73:27, а нагод скільки, га?!) не означають майже нічого — лише трохи вище плінтуса?»

Олексій Андронов: «Зігравши два матчі, Луческу приніс «Динамо» перший трофей. Як тепер все буде сприйматися?»

Олексій Шахов: «Ні Хацкевич, ні Михайличенко не показали вміння вичавлювати з гравців максимум. Вчора з цього складу максимум був вичавлений».

 

Використані коментарі й світлини сайтів fcdynamo.kiev.ua, dynamo.kiev.ua, dynamomania.com та ua.tribuna.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!