ВідеоКубокФутбол краю

Вільхівці — у домашньому фіналі

Кубкові півфінальні трилери завершилися: вслід за "Обрієм" путівку до фіналу, що відбудеться на стадіоні "Чайка", здобув "Колос Городенківщини".

1/2 кубка Городенківщини

13 серпня (четвер). Матч-відповідь

КОТИКІВКА — ВІЛЬХІВЦІ — 2:3

Перший матч — 2:3.

ВІДЕО: Василь АТАМАНЮК  /youtube.com/.

◆ По суті, матч відбувався за тим же сценарієм, що й тиждень тому. Гості за півгодини (на 8-й і 28-й хвилинах) досягли комфортного рахунку і начебто контролювали гру, але в другому таймі господарі знову заставили суперників поважати їх. 49 хв. — 1:2, 70 хв. — 2:2, тож Котиківка отримала реальний шанс створити рятівний камбек. Але фортуна від них відвернулася, тоді як вільхівчани на останніх хвилинах здійснили власний контрольний постріл — 2:3.

Таким чином, прогноз колишнього багатолітнього капітана “Пробою” Романа Буртника, що у фіналі гратимуть Котиківка — Корнів, виявився програшним.