Футбол Прикарпаття

Василь Блясецький – серед найкращих тренерів Прикарпаття

🔷 З нагоди 30-ліття з дня створення обласна асоціація футболу також назвала найкращих тренерів 1990/2020 років. Одним із десяти лауреатів став і наставник городенківського «Пробою» Василь Блясецький.

Василь БЛЯСЕЦЬКИЙ

Відомий на Івано-Франківщині футбольний тренер, в минулому – футболіст, півзахисник. Народився в с. Джурові Снятинського району, проживає в Коломиї.

Тренував команди: “Покуття” (Коломия), “Нива” (Заболотів), “Пробій” (Городенка), ФК “Снятин”. З 2012 року повернувся в Коломию, спочатку спортивним директором ФК “Карпати”, а з 2013-го – головним тренером. З 2016 року по 2018 рік тренував молодіжний склад “Карпат” і одночасно був спортивним директором клубу. З 2018 р. – тренер команди “Пробій” (Городенка). В 1996 році проходив стажування в команді “ЦСКА-Борисфен” у тренера Михайла Івановича Фоменка.

Тренерські здобутки: чемпіон України серед аматорів (“Карпати” Коломия), 2-разовий чемпіон Івано-Франківської області (“Покуття”/”Карпати” Коломия), 4-разовий володар Кубка області (“Покуття”/”Карпати” Коломия, “Пробій” Городенка), володар Суперкубка області (“Карпати” Коломия).

Також серед десяти найкращих названі:

За матеріалами офіційного сайту ІФАФ.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!