КубокФутбол краю

Уперед, до півфіналу!

Першими півфіналістами кубка Городенківщини стали корнівська "Ватра" та чернятинський "Обрій"

У середу і в четвер відбуваються матчі 1/4 фіналу кубка Городенківщини. Сьогодні вийшли на поле перші дві пари, які довели, що кубок — є кубок, і правила для нього не писані.

Кубок Городенківщини. 1/4 фіналу
29 липня (середа). 18:00

ГОРОДНИЦЯ — ЧЕРНЯТИН — 0:0. У серії пенальті — 2:3

Теза про кубкові незакономірності сповна проілюстрована в Городниці, де (хто б чекав?) тамтешній “Дністер” ледве не нокаутував самий чернятинський “Обрій”. Уперта заруба, зашкалена напруга, радість і розчарування — все було на цьому чвертьфіналі. Поталанило, одначе, сильнішим.

Ось як прокоментував цей матч над Дністром голова Чернятина Роман Барик:
— Дякую команді Городниці за хороший бій. Пенальті — це лотерея, поталанило Чернятину, хоча перші “промазали”. Вношу ясність за час (другий тайм матчу тривав біля 55 хвилин — ред.). Перший тайм грали 41 хвилину. Суддя капітанам сказав, що цей час додасть. Лікар виходив на поле чотири рази, бо у хлопця з Городниця ловили корчі. Решта — лотерея.

КОРНІВ — СТРІЛЬЧЕ — 2:0

Голи: Степан Бабій, Богдан Дриган.

Загалом, з огляду на те, як заграли в другому колі корнівчани після нуля балів у першій половині — справжнісінький Фенікс (!), багатьма прогнозувалося, що “Ватрі”, здатній вже тепер наводити “шорох” і в першій лізі, під силу пройти Стрільче, котре в останньому матчі чемпіонату вдома зазнало нищівної поразки від Рашкова (1:7). Так і сталося.

Здається, це — небувала сторінка в історії корнівського футболу, оскільки пригадується лише їхні кубок другої ліги та путівка до вищого районного дивізіону. Невже нинішня “Ватра” без жартів узялася переписувати істрію?..

30 липня (четвер). 18:00