Інші види

Турнір пам’яті Андрія Галая

Його організували районна спілка учасників АТО, міська рада та відділ молоді і спорту

Уже вп’яте традиційно на початку серпня в Городенці відбувся турнір з пляжного волейболу пам’яті Андрія ГАЛАЯ, бійця 80-го ОДШБ, оборонця Луганського аеропорту, котрий героїчно загинув влітку 2014-го в нерівному бою з московськими окупантами.

Андрій ГАЛАЙ, родом із села Вікна, загинув 20 липня 2014 року під час прориву ворожого оточення Луганського аеропорту, де, взявши вогонь на себе, надав можливість вивезти з оточення більше 50 поранених десантників.
За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни удостоєний ордена «За мужність» III ступеня (8.09.2014, посмертно).
Похований в рідному селі.

Турнір пройшов у захоплюючій, напруженій боротьбі й фінішував уночі в супроводі раптового дощу. Перемогу здобув дует Дмитра Ребія та Любомира Музички. Друге місце — за Ігорем Личуком та Олександром Томиним. Третє посіли Андрій Луговий та Андрій Яхневич.

— Щиро дякую всім, хто відгукнувся разом у спортивному заході пом’янути воїна Андрія, — пише у фейсбуку переможець змагань на піску, виконувач обов’язків голови міста Любомир Музичка. — Не зітреться з нашої пам’яті той великий подвиг десантників та представників інших родів військ, що поклали життя на вівтар свободи та незалежності української землі. Вічна слава Героям!

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!