Футзал

Суботній нічийний синдром, або Закручена інтрига

До суботи на турнірі не була зафіксована жодна нічия. А ось передостаннього дня крига скресла. Спершу, зігравши, поза всякими сумнівами, найкращий матч на турнірі, снятинська Sun Vita, засмутила рівненський “стандарт”, поділившись із ними очками. Синхронно із головним суперником зіграв через пару годин і наш СК Городенка…

Чемпіонат України з футзалу. Друга ліга. Фінальна частина
День четвертий. 27 червня. Субота. Матч №7. 12:00

РІВНЕСТАНДАРТ-ДЮСШ №4 – SUN VITA (Снятин) – 1:1 (0:0)
Голи: Вадим Жак 23′ – Володимир Романюк 24′.
Попередження: Дармовіс 30′, Ситник 37′ – Краєвський 39′.

Матч №8. 15:00
HUMAN (Дніпро) – СК ГОРОДЕНКА – 3:3 (1:1)
Голи: Сергій Дубовик 5′, 30′, Сергій Беденок 22′ – Станіслав Паньків 20′-пен, Назарій Данів 22′, Василь Блащук 24′.
Нереалізовані дабл-пен.: Кушецький 15′, Іванишин 19′.

Попередження: Дубовик 2′, Петренко 6′, Пучка 20′ – Кушецький 6′, Іванишин 23′, Москалик 39′.

Можливо, багато з нас гадали, що таким потужним кадровим потенціалом, тим паче на власному майданчику, СК Городенка полускає суперників, як соняшникові зернятка. Аж ні! Гра в одні ворота, розпочата в дебюті турніру, вже вдруге загальмувала.
Добре, що взагалі не було перекрито нашу “зелену вулицю”, бо завдяки знову ж таки снятинським сусідам, які саме в зустрічі з нами пропустили найбільше на турнірі, ми мали королівську фішку: перевагу над рівнянами в різниці м’ячів. Це означало, що в “золотому” матчі в неділю для загальної перемоги нам вистачало нічиєї, тоді як “стандарт” влаштовувала лише перемога.

Проте неодмінно треба грати до кінця, просто вигризати зубами резульбат! На це нам натякнули обидві команди зі Сходу України. Так, у суботу дніпряни, всімох чи навіть ушістьох разом із воротарями тримали весь матч у неймовірній напрузі. І нічого несподіваного в цьому немає. Бо у нас відбувався Фінал чемпіонату України!

Та й згадаймо, як застерігав на початку граючий тренер Human Андрій Засенко: «Ми проїхали 900 кілометрів не просто так». Щоправда, отримавши в п’ятницю червону картку, керував своєю командою “мобілкою”, а його молоді й непогано навчені підопічні, по суті без замін, билися, як льви, з нашими “левами”.

Тож, зрештою, ми хотіли в Городенці фінал? Ми його отримали в усій красі!

ФОТО: Газета “Край”.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!