Друга лігаПерша лігаФутбол краюФутбол Прикарпаття

Старт узято!

🔷Тільки результати матчів за участю команд Городенківщини, що відбулися сьогодні, 27 вересня.

«Пробій» упускає перемогу в Надвірній на останніх, доданих, хвилинах матчу. Щопрада, більше тайму городенківці грали в меншості.

Єдину перемогу в обласних перегонах серед наших представників здобув ФК «Вербівці», причому в гостях, а ось «Обрій» і «Колос Городенківщини» вдома синхронно задовольнилися нічиїми – 2:2.

На новому рівні одразу заявили про себе Корнів і Семаківці, які розгромили своїх суперників. Старожили ж Рашків і Котиківка, четверта і п’ята команди минулого чемпіонату, зустрілися вже на старт. Й цього разу здобув перемогу «Перспектив».

Зловісні -:+ вразили вже на старті, але дочекаємося офіційної інформації. Хоча серафинчани цим інколи грішили й раніше, проте поспішати з найгіршими передбаченнями все ж дуже не хотілося б.

У другій лізі дещо розчарували своїх уболівальників новачок ОлКОР, знищений на власному полі виноградівцями, а також старожил із Колінок, який, за деякими повідомленнями, грав проти топорівчан лише вісьмома бійцями. І начебто не будній день, а зібрати гравців, виявляється, не кожному вдається…

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини 2020/21

ПЕРША ЛІГА

27 вересня (неділя). 1 тур

◆ БЕСКИД Надвірна – ПРОБІЙ – 3:3 (1:2)

Голи: Куртяник 19′, 90+4′, Муліом Ндамбо 69′ – Гультай 25′, Нападюк 40′, Филипчук 64′.
Вилучення: Нападюк 42′.