Першість УкраїниФутзал

СК «Городенка» відмовився від участі в першій лізі АФУ. Оновлено

Позавчора про це повідомила прес-служба Асоціації футзалу України.

🔷 Інформуючи про формування Першої ліги 2020/21, що стартує запланований на 24 жовтня, futsal.com.ua пише:

«Незважаючи на попереднє планування щодо формування трьох груп та кількості команд у діапазоні від 18 до 24, наслідки коронавірусу та інші обставини зумовили значне скорочення кількості учасників, що пов’язано з нинішнім економічним становищем команд, особливостями карантинних умов в окремих регіонах, незручностей транспортного сполучення, пов’язаних з карантинними обмеженнями та низкою інших.

Зрештою, учасниками передсезонних онлайн-зустрічей стали представники дев’яти команд. Втім, черкаський «Карбон» та СК «Городенка» прийняли рішення не брати участь у зв’язку з фінансовими причинами.

Таким чином, учасниками нового сезону стануть такі сім команд:

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
«Надія-ЗНУ» (Запоріжжя)
«Рівнестандарт-ДЮСШ №4» (Рівне)
«Любарт» (Луцьк)
«Рятувальник» (Ромни, Сумська обл.)
«Sun Vita» (Снятин, Івано-Франківська обл.)
«Славута» (Хмельницька обл.)».

Учора городенківці мали приймати в матчі попереднього етапу Кубка України команду «Хмельницькі Делікатеси» з однойменного обласного центру, але він так і не відбувся, тож СК «Городенка» зараховано технічну поразку – 0:5.

⚡ Коментуючи цю інформацію в групі «СК Городенка – ФК «Пробій» Городенка» /facebook.com/groups/592408738180639/, президент клубу Віталій Шевага заявив:

– СК ГОРОДЕНКА не припиняє своє існування. Плануємо взяти участь у чемпіонатах Івано-Франківська і Коломийського району. Є багато факторів, що спонукали таке рішення. Найголовніше, це те, що городенківських футзалістів, які можуть грати на рівні Українського чемпіонату в основному складі, практично не залишилось, а на одних тільки «заробітчанах» довго не проіснуємо. Наша мета: награвати молодих гравців і формувати команду СК ГОРОДЕНКА з наших вихованцях. Корони ми почіпали, виграли за ці два роки все, що змогли, але молоді таланти потрібно шукати і награвати.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!