Футбол краюФутбол Прикарпаття

Ще не всі відправляться на канікули. Таблиці

🔷 Про те, як завершилися останні матчі перед зимовою перервою, що відбулися 22 листопада. Щоправда, борг перед календарем має друга ліга Городенківщини.

Чемпіонат Івано-Франківщини. Перша ліга. 11 тур

“Пробою” не вдалося грюкнути дверима і дати бій чинному чемпіонові області. Причому, відкрив рахунок ще зовсім недавній один із буковинських “легіонерів” городенківців – Карапка. Таким чином, “бики” ідуть на зимову перерву з трьома очками, закріпившись на останньому місці.

⚽ ПРОБІЙ – ПОКУТТЯ Коломия – 0:2 (0:1)

Голи: Карапка 14′, Хандій 65′.

Інші матчі

Прикарпаття-Тепловик – Ураган (Черніїв) – 2:2 (Пархуць 45′, Остапчук 68′ – Лящовський 33′, Кушецький 49′-пен)
ФК Турка – Нафтовик (Долина) – 1:4 (Максим′юк 27′-пен – Бабінчук 5′-пен,65′, Басараб 18′, Лаврінок 67′)
Ніка-Вовчинець – Бескид (Надвірна) – 4:0 (Морис 52′, Бичків 73′, Боднарук 89′, Осадца 90′)

Першість Івано-Франківської області. Друга ліга. 11 тур

✅ Чернятинський “Обрій” став злим генієм для вербівчан, здолавши сусідів на їхньому полі вдруге поспіль упродовж цього року. Тим часом, завдяки мінімальній перемозі на Богородчанщині Вільхівці замінили “Ураган” на третьму місці. Загалом усі три команди Городенківщини зимуватимуть у верхній половині турнірної таблиці.

⚽ ФК ВЕРБІВЦІ – ОБРІЙ Чернятин – 1:2 (0:1)

⚽ КАРПАТИ Ст. Богородчани – КОЛОС ГОРОДЕНКІВЩИНИ – 0:1 (0:1)

Чемпіонат Городенківщини. Перша ліга. 9 тур

✅ У Чернятині “Перспектив” реваншувався за поразку минулого сезону від “Обрію”, здобувши перемогу над його “дублерами”, і завершив перше коло без єдиної втрати. Дебютант корнівська “Ватра” завдяки вікторії в Чортівці став третім призером осінньої частини чемпіонату. “Каменяр” сенсаційно відібрав очки від Котиківки.

Першість Городенківщини. Друга ліга. 9 тур

✅ Випробування на міцність у гостях успішно пройшла Торговиця, котра за тур до завершення першого кола стала одноосібним лідером другого дивізіону. Щоправда, остаточний формат фаворитів другої ліги з′ясується за тиждень. Тим паче, що матч Торговиця – Виноград припав саме на фініш.

⚽ ПОТОЧИЩЕ – ВИНОГРАД – 3:3

⚽ ЛУКА – КОПАЧИНЦІ – 1:2

⚽ ГОРОДНИЦЯ – ТОРГОВИЦЯ – 1:2

⚽ НЕЗВИСЬКО – КОЛІНКИ – 7:3

Голи господарів: Андрій Куртяк, Іван Синюк, Святослав Лесів, Дмитро Мороз, Павло Паламарчук, Іван Шевчук (2).

⚽ ТОПОРІВЦІ – ОЛІЄВО-КОРОЛІВКА – 2:5