Футбол краю

Роман БАРИК: Найгрізнішими суперниками вважаю Вербівці та Рашків

Перед рестартом чемпіонату H-SPORT.IF.UA вдалося поспілкуватися із лідером Чернятина і водночас офіційним представником ФК «Обрій» Романом БАРИКОМ.

– Мої вітання, пане Романе! Як відбувалася підготовка команди до старту чемпіонату в умовах карантину?

– Вітаю та дуже радий, що футбольний портал h-sport відновлює свою діяльність.
«Обрій” провів повноцінну підготовку до рестарту чемпіонату району. Ми дуже вдячні нашому спонсору Василеві Боднарчуку, який постійно сприяє розбудові команди та інфраструктури. У нас в доброму стані газон, роздягальня обладнана, висока трибуна. Футболісти всі зі свого села, це теж дуже радує. На жаль, тепер важко спрогнозувати, як буде футбол відбуватися далі, оскільки ситуація із коронавірусом не є стабільною.

– Із ким грали товариські ігри та чи задоволені результатами?

– Під час підготовки вдалося провести кілька спаринг-зустрічей. Була гра з командою з Рашкова, результат – 2:2. Ще один наш суперник в рамках підготовки – команда зі Стецеви Снятинського району. Тут ми програли – 3:4, проте дуже радує, що команда змогла забити на старті. Маємо тренера Михайла Кривка, який постійно займається з командою, аналізує та удосконалює її гру. Були й інші ігри.

– Юнаки не дограватимуть. Це – добре чи погано і чому?

– Вважаю, що це – дуже погано, оскільки, якщо один-два роки вони не гратимуть, то потім можемо їх вже не зібрати. По-друге, якщо хлопці, які мають по 15-16 років, перестануть займатися, – можуть суттєво знизити потенціал свого розвитку у футболі. Нині наша юнацька команда в хорошому тонусі, в неї був 100-відсотковий результат у чемпіонаті і буде дуже шкода, якщо це не буде винагороджено. Проте є думка, що краща четвірка за станом на зараз може розіграти фінал чотирьох. В якому форматі буде, ще не знаю, проте певні розмови з представниками команд та футбольною федерацією вже проводилися. Ця четвірка – це Вільхівці, Чернятин, Вербівці та Тишківці. Проте в першу чергу варто зважати на здоров’я, це – найважливіше, адже це ще діти.

– Кого зараз вважаєте найгрізнішим суперником? Чому?

– Зараз вважаю найгрізнішими суперниками команди з Вербівців та Рашкова. Не в образу іншим командам, проте саме ці дві є учасниками Ліги чемпіонів (Кубка чемпіонів міст та районів області – ред.), провели багато спарингів та зарекомендували себе. Є ще Вільхівці, в яких новий, сучасний стадіон, один із кращих у регіоні газонів. Не варто забувати й про Котиківку та Тишківці, які також в ТОП-6 та також можуть попсувати нерви. Проте фаворитами все ж вважаю Вербівці та Рашків.

 – Чи підтримуєте повернення до схеми «весна – осінь»?

– Дуже багато часу займаюся футболом. Ми граємо у футбол для глядачів, вони є пріоритетом. А якщо немає глядачів, то й футбол нецікавий. Вважаю, що змагання варто завершувати не пізніше середини жовтня. В мене був курйоз, коли обслуговував пізньої осені один із матчів, надворі падав дощ, сніжниця, були тільки дві команди і жодного вболівальника. Тому для чого чи для кого цей футбол був? Схема «весна – осінь» набагато більше притягує вболівальників до перегляду, ніж та, що є зараз. Ми фактично граємо в аматорський футбол для глядача. Можливо, колись зміниться більше клімат, і ми зможемо перейти на формат «осінь – весна», проте нині це невиправдано.

Підсумовуючи, хочу сказати: прикро, що тепер багато людей виїжджає, мала народжуваність. На даний момент ми повинні робити максимум для тих людей, які залишаються на місці. Проводити все на високому рівні, дати проявити себе у змаганнях кожному, хто хоче, і тоді буде розвиток не тільки футболу, але й усіх інших сфер.

Розмовляв Василь ЧОРНОПИСЬКИЙ.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Please rotate your device
Продовжити в браузері
Завантажте додаток натистувши "Додати на Початковий Екран"
"Додати на Початковий Екран"
Завантажте додаток натистувши
та оберіть
"Додати на Початковий Екран"
Продовжити в браузері
Завантажте додаток натистувши
та оберіть
"Додати на Початковий Екран"
Продовжити в браузері
Продовжити в браузері
Завантажте додаток натистувши
та оберіть
"Додати на Початковий Екран"
error: Матеріал захищено !!