ВідеоДруга лігаФутбол Прикарпаття

Переграли грізного суперника ціною травм

Прес-служба «Юності» – про перемогу верхнянців над прямим конкурентом за золото обласної першості.

Першість Івано-Франківщини. Друга ліга. 8 тур

1 листопада (неділя). Стадіон с. Іванкова (Калущина)

⚽ ЮНІСТЬ Верхня – ФК ВЕРБІВЦІ – 4:1 (1:0)

Голи: Святослав Шевченко 21’, 74’, Роман Москалик 65’, Андрій Слободян 90+1’ – Василь Гутак 83’.

Верхня: Макогон – Канюк (К), Гладковський, Кащій, Долотко, Курташ (Вістовський 77’), Р. Гудак (Герин 9’), Москалик (Слободян 80’), Іванишин (В. Данилюк 72’), Шевченко, Дмитрів (Мельник 43’).
Вербівці: Якимук – Павелко (Малярчук 57’), С. Гайдичук, Баланик, Хавлюк, П. В. Голинський (К), Стасів (П. І. Голинський 62’), Гутак, Сировецький, Матійчук, Худобяк.

Попередження: Герин 60’, Канюк 72’ – Хавлюк 30’, Голинський П. 36’.
Арбітр: Богдан Морозюк (Івано-Франківськ).

✅ У обох команд перед матчем не обійшлося без втрат: у верхнянців через травму вже другий матч поспіль відсутній провідний захисник Ігор Подолюк, у вербівців – основний воротар Євген Борсук та нападник Юрій Білогубка (травми), а також Андрій Тринчук (дискваліфікація).

Звітній матч активніше розпочали господарі, за що були винагороджені голом у середині першого тайму. Юрій Іванишин навісив з кутового на дальню стійку, де сам один Святослав Шевченко без перешкод влучно пробив головою – 1:0.

В основному команди грали обережно, тому другого гола глядачам довелося чекати аж до 65-ї хвилини. Іванишин прокинув по лівому фланзі на Мельника, той увірвався у штрафний та зряче віддав на лінію майданчика Москалику, а Роман, як із гармати, пробив над воротарем – 2:0. Через дев’ять хвилин Шевченко оформив дубль. Обігравшись із Москаликом, Святослав вийшов на побачення з воротарем і пробив чітко у дальній кут – 3:0.

Дещо відродив інтригу в протистоянні на 83-й хвилині півзахисник гостей Василь Гутак, котрий забив у порожні ворота, скориставшись помилкою Михайла Макогона на виході – 3:1. Проте останнє слово було таки за «Юністю». На першій доданій хвилині Кащій перехопив м’яч у центрі поля, розрізною передачею вивів Слободяна віч-на-віч з голкіпером Якимуком, і Андрій точно у дальній кут встановлює остаточний рахунок – 4:1.

Але, як у прислів’ї, у бочці меду без ложки дьогтю не обійшлося. Прикрих травм зазнали два провідні гравці «Юності» – Роман Гудак та Павло Дмитрів, що ставить під сумнів їхню участь у решті цьогорічних матчів.

ФК «Юність» Верхня /facebook.com/groups/2388727718038890/.