Футзал

Перед фіналом. “Енергетичне” випробування №2

А першим було у вигляді зимового товариського матчу з прикарпатськими “енергетиками” – “Ураганом”. І що цікаво? Як і з нашими краянами, так і з командою зі столиці Галичини – не менш титулованою “Енергією”, один із двох матчів завершився з рахунком 3:2 на користь гостей. І обидва гранди відігравалися. Іванофранківці – після 0:2 в першому таймі, а львів’яни – після 1:2 в першому спаринзі.

18 і 19 червня. Товариські матчі
СК ГОРОДЕНКА – ЕНЕРГІЯ Львів – 2:1
СК ГОРОДЕНКА – ЕНЕРГІЯ Львів – 2:3

Голи: Ігор Кушецький (2), Назарій Данів, Станіслав Паньків – Степан Струк, Тарас Кузь, Мар’ян Пелех, Андрій Ременець.

По завершенні обох зустрічей городенківці всією командою вдячно аплодували іменитим гостям, які не погордували і приїхати до нашого містечка, аби перевірити готовність господарів Фіналу п’ятьох до вирішального походу за жаданим всеукраїнським титулом. І як головний тренер “Енергії” Валерій Легчанов, так і виконавчий директор Володимир Фелишин переконані, що команда Віталія Шеваги і Юрія Гавриша здатна здобути перемогу в турнірі. А думка обох маститих фахівців дорого вартує.

Власне, вони спиралися на те, з чим зіткнулася їхня, одна з найсильніших у країні, команда. Цілком можливо, що спершу гості недооцінили можливостей господарів, тим паче – після першого гола в спарингах у виконанні Степана Струка. Проте Ігор Кушецький з дабл-пенальті вирівняв ситуацію, а згодом наші хлопці зуміли вийти вперед. Останні хвилини поєдинку “енергетики” провели з п’ятим польовим, проте рахунок більше не змінився.

Зате в другому матчі львів’яни вирішили більше не жартувати, тож із перших хвилин увімкнули швидкості й забезпечили комфортну перевагу. Та не тут то було! Оговтавшись, господарі спершу “розмочили” рахунок, а відтак довели його й до мінімуму. Зрештою, майже третину другого тайму обидві команди почергово грали з з п’ятим польовим. Для городенківців, як і обидва матчі, це теж було неоціненною практикою. А раптом…

“Енергія” виступала на нашому паркеті звичному, майже оптимальному складі: Войтович (Чудний) — Струк, Пелех, Марциняк, Буньо, Кузь, Танський, Легендзевич, Ковальчук, Гасюк, Ременець. А ось СК “Городенка” торкнулися деякі зміни. Поповнили команду довголітній капітан недавньої “Візи-Вторми” Ігор Подолюк, який визнавався кращим футзалісом Прикарпаття, а також Юрій Іванишин, добре знаний городенківцям по “Трейд Захід Буду”, а у великому футболу – як один із лідерів брошнівських “Карпат”.

Головний тренер СК “Городенка” Юрій Гавриш в інтерв’ю SPORT.IF.UA, зокрема, відзначив:

– Всі ті, хто був, залишаються в команді. Окрім Подолюка й Іванишина, ми хотіли дозаявити ще кількох гравців, але не встигли до завершення заявного періоду, тож більше новачків у нас не буде.

Прикро, що в останню мить випав з обойми супербомбардир Андрій Сімка, якого дошкуляє підвищений артеріальний тиск. Його досвід, а ще притаманні йому удари з розвороту господарям не зашкодили б. Але й так Городенка готова боротися за титул.