Гандбол

Наталія Савчин: рандеву в рідній Альма-матер

Тренер Богдан АЛІМАН – про цю неповторну зустріч своїх вихованок

🔷 Цікавою, просто захоплюючою виявилася зустріч юних гандболісток Городенківської КЗ ДЮСШ із вихованкою цієї школи, а нині однією з найкращих гравчинь національної збірної команди України Наталією САВЧИН.

⚡ У другій половині 2000 років Наталія з командою рідної школи двічі стає чемпіонкою України, здобуває золото в міжнародних турнірах в Україні, Польщі, Литві та Румунії.

⚡ Опісля підвищує свою кар’єру у Львівському УФК, яке закінчила із золотою відзнакою та стає неодноразовою чемпіонкою дитячо-юнацьких змагань країни. Талановита дівчина пограла за всі вікові збірні команди України, причому була в складі молодіжної з пляжного гандболу на чемпіонаті Європи.

⚡ У Суперлізі чемпіонату України Наталія відіграла дев’ять сезонів і п’ять разів ставала чемпіонкою. Чотири рази за кар’єру ставала володаркою Суперкубка, тричі– володаркою Кубка України. Вона – дворазова півфіналістка Кубка виклику ЄГФ, чемпіонка Європи серед студентів, лауреатка Всесвітньої студентської Універсіади, переможниця Балтійської ліги.

Учора Наталія увійшла до залу, в якому робила свої перші кроки, під щирі оплески малечі, котра з величезним інтересом чекала на зустріч зі своїм кумиром.

У своїй змістовній розповіді майстриня гандболу розповіла про свої кроки сходження до зрілої гравчині, про навчання, про поїздки в різні країни (а побула Наталія в 24 країнах Європи та Азії), про ігри, про роль гандболу в її житт. А ще відповідала на запитання дітвори.

Звісно, не обійшлося і без фотосесій та автографів.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!