Перша лігаФутбол краю

Ми з вами знайомі: Колос Чернятин і ФК Семенівка

Представляємо новачків першої ліги сезону 2020/21

🔷 Звичайно, розповісти про склад усіх команд, які стартуватимуть у чемпіонаті й першості Городенківщини, ми навряд чи встигнемо до неділі. Тож зосередимо увагу на тих, хто являє собою певну загадку. Найперше це – друга чернятинська команда, яка в змаганнях краю замінить «Обрій», а також ФК «Семенівка», яка повертається до головного городенківського турніру після річної перерви.

✅ Зауважимо, що поповнення у вигляді команди із Семенівки наразі не збільшило кількість учасників перегонів у першій лізі, оскільки тишківський «Вихор», вочевидь, сходить із дистанції, що він, зрештою, виказував упродовж другого кола минулого сезону. Враховуючи демарш «Ясполя», доводиться констатувати, що поза футболом залишаться два великі населені пункти.

Що ж до нових-старих новачків, то варто відзначити, що в «Колосі Чернятин» залишилися гравці, які не включені до списку «Обрію», хоча на правах так званої групи Б, напевне, зможуть допомагати головній команді в обласних змаганнях. Щоправда, в обох чернятинських заявках відсутні гравці «основи» Богдан Косминка та Іван Галицький.

На «семенівський збір» під орудого Андрія Каштанюка (на фото ліворуч), котрий повернувся додому з «Пробою», відгукнулися по суті всі найсильніші місцеві виконавці, зокрема й Віктор Зеленюк та Сергій Чикур із Вільховець.

◆ Примітка: Після дужок (дата народження) – інші команди, за які виступали раніше гравці.

⚽ КОЛОС ЧЕРНЯТИН

БАРИК Роман Романович (26.11.1992) – Пробій, СК Городенка
БИЦКАЛО Михайло Петрович (04.04.2001) – ФК Котиківка, ФК Глушків, Колос Городенківщини-юн
БОДНАРЧУК Михайло Юрійович (13.11.1993) – ФК Глушків
БОДНАРЧУК Михайло Богданович (19.11.1991) – ФК Глушків
БОДНАРЧУК Василь Михайлович (27.01.1978) – ФК Глушків
БОДНАРЧУК Михайло Мирославович (10.11.1990)
БОЙЧУК Ігор Романович (22.07.1997)
БУРДЕГА Іван Іванович (01.02.1990)
ГАФІЙЧУК Олег Васильович (15.01.2002) – ФК Глушків-юн, Колос Городенківщини-юн, Пробій-юн
ГАФІЙЧУК Сергій Васильович (23.10.1998) – ФК Глушків-юн
ГРИГОРІВ Віталій Богданович (30.09.1997) – Вихор (Тишківці), ФК Глушків
ГРИГОРІВ Віталій Юрійович (30.07.1978) – ФК Глушків
ДАНИЛЮК Іван Васильович (20.01.1988) – Пробій, Каменяр (Серафинці), ОлКОР, ФК Глушків
ДЕМ’ЯНЧУК Ігор Мирославович (11.04.1986) – ФК Торговиця, Вихор (Тишківці)
ЗАЛІЩУК Михайло Васильович (21.09.1993) – Пробій-юн, ФК Глушків
ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Руслан Богданович (02.09.1998)
КЛОЧАНИЙ Роман Михайлович (05.04.1994) Тепловик-ДЮСШ-3, ДЮСШ-3 ЮТІМ-юн (Івано-Франківськ), Яспіль-юн, ФК Глушків
КОСМИНКА Сергій Ярославович (08.07.1988)
КОСМИНКА Іван Іванович (01.09.1973)
МАТІЇВ Дмитро Васильович (03.11.1980) – ФК Глушків
НЕМІШ Валентин Романович (18.08.1999) – Пробій-юн, ФК Виноград
НЕМІШ Юрій Васильович (29.02.1992) – ФК Глушків
ПАРАЩУК Роман Васильович (01.01.1986)
ПРИСЯЖНЮК Андрій Миколайович (08.12.1994) – ФК Глушків
САМУЛЯК Олег Богданович (19.12.1999)
САМУЛЯК Микола Богданович (19.12.1999)
СОРОХАН Дмитро Мирославович (18.10.1989) – ФК Княже, Прут (Видинів), Карпати (Джурів)
ТОМ’ЮК Віталій Іванович (17.08.1992) – ФК Глушків
ТРИГУБ Іван Михайлович (30.06.1966) – ФК Глушків, ФК Михальче
ХАРУК Віталій В’ячеславович (03.04.1999) – ФК Глушків

⚽ ФК СЕМЕНІВКА

Б’ЄНЬ Назар Володимирович (28.10.1988) – Ураган (Воронів), ОлКОР (Олієво-Королівка), Ураган (Воронів), Вихор (Тишківці)
ГАРАСИМКО Іван Михайлович (06.07.1985)
ГУРАК Андрій Дмитрович (29.11.1994)
ГУРАК Богдан Михайлович (27.08.1996)
ГУРАК Максим Михайлович (22.03.2001)
ГУРАК Роман Васильович (06.09.1990) – Перспектив (Рашків)
ГУРАК Вадим Миколайович (08.09.2000) – Колос Городенківщини-юн, ФК Вербівці-юн, Ватра (Корнів)
ГУРАК Віталій Андрійович (06.10.1993) – ФК Раковець, Ватра (Корнів)
ДОРОШ Михайло Богданович (30.05.1996)
ДЯКІВ Андрій Любомирович (31.07.1993) – Дністер (Лука)
ЗЕЛЕНЮК Віктор Васильович (29.09.1995) – ФК Торговиця, Чайка (Вільхівці), Колос Городенківщини
КАШТАНЮК Андрій Іванович (23.12.1986) – МФК Підвербці, Пробій
КОВАЛЬСЬКИЙ Роман Володимирович (27.09.1994) – ФК Незвисько
КОГУТЯК Назарій Ігорович (09.06.1999) – ФК Тязів-юн, Бистриця (Хриплин)
КУЦИК Василь Ярославович (26.03.1992)
КУЦИК Олег Васильович (12.05.1992) – Ватра (Корнів), Дністер (Лука)
КУЦИК Роман Іванович (17.10.1997) – Чайка (Вільхівці), Ватра (Корнів)
ЛИТВИНЮК Олег Дмитрович (29.01.1990)
МИКИТИН Михайло Михайлович (04.10.1992)
МОРОЗ Олексій Васильович (16.05.1997) – ФК Незвисько
МОРОЗ Тарас Васильович (24.01.2001) – Колос Городенківщини-юн, Дністер (Лука)
ПРОКОПОВИЧ Михайло Леонідович (09.12.1994) – ФК Кунисівці, Дністер (Копачинці)
СЛОТВІНСЬКИЙ Денис Васильович (16.07.1986) – Вихор (Тишківці)
СОЛОВКА Андрій Дмитрович (11.12.2001) – Колос Городенківщини-юн
СТІЖАК Юрій Михайлович (19.08.1993) – Бистриця (Вовчинець), ФК Жалибори, Цитадель (Єзупіль)
ТИМКІВ Олег Васильович (16.08.1995) – ФК Опришівці (Ів.-Франківськ), Стримба (Липівка, Тисменицький р-н)
ХОМА Володимир Валерійович (07.08.1999) – ФК Незвисько,Ватра (Корнів)
ХОМИН Андрій Михайлович (30.08.1999) – Тепловик-ДЮСШ-3-юн (Ів.-Франківськ), Козацький Острів-юн (Чорнолізці)
ЧИКУР Сергій Іванович (16.03.1997) – Хутровик (Тисмениця), МФК Підвербці, Пробій, Колос Городенківщини
ЧИКУР Віталій Іванович (22.11.2004) – Пробій-юн.

За базою даних Городенківської РФФ в УАФ.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!