Футбол Прикарпаття

Лауреати зі свистком і прапорцем

🔷Цими днями відбулася церемонія нагородження найкращих арбітрів Івано-Франківщини. Серед лауреатів аматорського сезону 2019/20 років обласна асоціація футболу відзначила спеціальними призами і двох наших краян – Мирослава Липка та Юрія Лабача.

✅ Мирослав ЛИПКО (Городенка)

Мирослав зовсім юним починав у “Пробою”, звідки перейшов до тоді професійного першолігового бурштинського “Енергетика”. Але через важку травму змушений був полишити великий футбол і… стати одним із провідних арбітрів Прикарпаття, вирости до перспективних арбітрів ПФЛ. Але це – окрема історія, до якої ми невдовзі повернемося, а наразі відзначимо, що 29-літній Мирослав є одним із наймолодших лауреатів минулого сезону, прилучався до вельми відповідальних матчів. Зокрема, він судив у полі торішній поєдинок обласного суперкубка і цьогорічний фінал кубка Прикарпаття.

У матчах ПФЛ Мирослав Липко почав судити торік, дебютувавши в поєдинку «Буковина» – «Верес». У поточному ж сезоні був головним арбітром у п’яти матчах, показавши 35 жовтих і 3 червоні картки. Довірили йому кілька разів судити в зустрічах і за участі рідного “Пробою”, зокрема супроти “Варатика” в Коломиї, в якому городенківці поступилися з рахунком 1:3.

✅ Юрій ЛАБАЧ (Чернятин)

Серед десяти лауреатів небагато лайнсменів, які працюють на лінії. Відрадно, що до когорти найкращих асистентів увійшов саме представник Городенківщини – Юрій Лабач, котрий представляє чернятинську бригаду на чолі з головним арбітром Василем Боднарчуком, а другим асистентом є Іван Данилюк. Отож, це визнання Юрій, напевне, розділяє на все їхнє тріо, яке судить в обласній другій лізі вже не перший рік.

У поточному сезоні чернятинська команда не пропустила по суті жодного туру. За так званим географічним принципом наші краяни відсудили по три матчі в Тлумачі й Кутах і ще двічі – в Заболотові.

Додамо, що до десятки кращих також увійшли Ігор Дебенко, Іван Салаш, Богдан Морозюк, Тарас Дем’янчук, Олексій Лаврів, Олег Луцький, Віталій Дерев’янко та Мирослав Шевчук.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!