Футбол краю

Кисилиця і Карапка повертаються до Коломиї?

«Товарняк», який наводить на роздуми...

✅ Як інформує група ФК «Покуття» /facebook.com/PokuttyaKolomyia/, коломияни, готуючись до нового сезону, провели другий контрольний поєдинок. Після нічиєї (1:1) з «Прометеєм» із Матеївців, у неділю суперником команди Любомира Корнути була івано-франківська «Ніка-Вовчинець». Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Увагу наших уболівальників привертає головним чином той факт, що в другому таймі у ворота коломиян став головний кіпер «Пробою» Юрій Кисилиця, а в центрі поля зайняв свою звичну позицію Олександр Карапка. Обидвох у Коломиї чудово знають, проте це — ще не з офіційної заявки, а просто зі звіту про звичайний «товарняк», який все ж вселяє деякий дискомфорт у шанувальників головної команди Городенківщини.

🔴 Одразу спали на гадці судження про проблеми «Пробою» президента чемпіонського футзального СК «Городенка» Віталія ШЕВАГИ, котрого також небезпідставно вважають одним із батьків відроджених «биків». Ось кілька цитат із недавніх коментарів у соціальній мережі.

– Чи бутиме «Пробій»? Це наболіле питання, яке точиться вже третій рік поспіль: чи існуватиме команда, як міська і районна влада буде виконувати своє фінансове зобов’язання перед командою, де має грати народна команда «Пробій» – вже десь дістала уболівальників.

✅ НАРОДНА КОМАНДА «ПРОБІЙ» братиме участь у чемпіонаті області. Будуть проведені збори членів меморандуму, де буде обговорено всі аспекти існування команди, буде обрано керівництво команди, проведена робота щодо розрахунку з гравцями, початок підготовчо-тренувального процесу. Також буде відновлено роботу фан-зони команди.

– За будь-яких розкладів команда обов’язково буде. Запитання тільке залишилось одне: яка влада прийде в ОТГ. Від голови і депутатів Городенківської громади дуже багато буде залежати,чи команда буде процвітати і поверне своє ім’я найсильнішої команди області, чи просто буде грати.

✅ Тому прохання до всіх уболівальників народної команди: потрібно задати кожному із кандидатів на посаду голови ОТГ запитання про ставлення до футболу. І хто що обіцяє,має обов’язково виконати, бо всі, хто йде до влади, обіцяють вищу лігу. Всім фанатам це обов’язково проконтролювати. Якщо влада і головний спонсор, «Перспектив», створять розумний меморандум однодумців і будуть чітко виконувати його – бути «Пробою» обласним грандом, і не тільки.

Показати більше

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!