Футзал

Кубок Соборності – наш!

Городенківці вдруге здобули престижний трофей

🔷 29 січня Манеж ІФФКФВ приймав IV традиційний всеукраїнський турнір з футзалу серед міських рад “Кубок Соборності”. В гості до чемпіонів минулого сезону – команди Івано-Франківська, окрім наших футзалістів на чолі з головою Городенківської ТГ Богданом Кобилянським, також завітали збірна мерів України, дружини Тернополя, Чорткова, Хмельницького, Чернівців та Кам’янця-Подільського.

За іронією долі обидві прикарпатські команди потрапили до квартету А й саме вони подолали груповий турнір без поразок, обігравши гостей з Тернополя та Кам’янця-Подільського, а в очній зустрічі краяни сильнішого не виявили – 1:1. Відтак, упевнено здобувши суперників у плей-оф, прокрокували аж до фіналу!

Причому, вирішальний двобій став справжньою окрасою турніру. Ще б пак, адже на майданчику зійшлись чемпіон турніру-2020 – Івано-Франківськ та наша Городенка, яка ставала найкращою у 2018-му. Матч краян видався запеклим, та, як і на груповому етапі, суперники розійшлися миром – 1:1. Згідно з регламентом командам довелося визначати найсильнішого у футзальній лотереї, де більше пощастило городенківцям – 3:2. Отож Кубок Соборності вдруге в історії відправляється до Городенки! Це означає, що за рік саме у нас відбудеться п’яте протистояння.

МАТЧІ ТУРНІРУ

Група А
1 тур. Кам’янець-Подільський – Городенка – 1:4, Тернопіль – Івано-Франківськ – 0:2
2 тур. Івано-Франківськ – Городенка – 1:1, Тернопіль – Кам’янець-Подільський – 3:1
3 тур. Городенка – Тернопіль – 2:0, Кам’янець-Подільський – Івано-Франківськ – 0:5