Гандбол

Із мрією про Лігу чемпіонів

Тамара Смбатян набирає фізичну форму в рідній Городенці

Про це повідомляє у Facebook прес-служба Федерації гандболу України, відмічаючи, що в минулому сезоні в Тамари була травма та тривала пауза. Тож під час зборів у Городенці команди КІВС-Політехніка одна з найзнаменитіших гандболісток Городенківщини, головний бомбардир національної збірної УкраЇни тренувалася разом із львів’янками, показавши гарний приклад молодим гравчиням.

— Бажаємо якнайшвидшого повернення на клубний рівень та до національної збірної! — ідеться в інформації ФГУ.

ВАРТО ДОДАТИ

Після п′ятилітніх блискучих виступів за львівську “Галичанку” Тамара Смбатян продовжила кар′єру за польські Olimpia-Beskid Nowy Sącz, Energa AZS Koszalin, а з минулого року — за румунську Măgura Cisnădie.

— Щоправда, кілька років тому Тамара заявляла, що коли настане час іти в Європу, то це — Франція або Німеччина, оскільки їй дуже хочеться пограти в Лізі чемпіонів, — каже перший тренер “зірки” Богдан Аліман. — І цей час, схоже, настав. В усякому разі, наша краянка має дуже цікаву пропозицію саме з Німеччини. Тож хочу побажати їй якнайшвидше досягти своєї мрії.

ФОТО: Тамара Смбатян (у центрі, N35) в колі молодших подруг із КІВС-Політехніка, серед яких і восьмеро вихованок нашого ДЮСШ.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!