Футзал

Human та СК Городенка не зуміли виявити сильнішого

Другий матч четвертого ігрового дня фінальної частини Другої ліги також завершився бойовою нічиєю. При тому, що протистояння дніпрян із господарями турніру мало визначити вигляд турнірної таблиці перед заключним ігровим днем.

Human (Дніпро) – СК Городенка – 3:3 (1:1)
Голи: С. Дубовик (5, 30), Беденок (22) – Паньків (20–пен.), Данів (22), Блащук (24)
Попередження: С. Дубовик (2), Петренко (6), Беденок (20) – Кушецький (6), Іванишин (23), Москалик (40)
Нереалізовані дабл-пенальті: Кушецький (15), Іванишин (19)

Арбітри: Орест Дуцяк (Дрогобич), Тарас Козак (Самбір), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ).

Активніше поєдинок розпочала саме команда Андрія Засенка. Сам головний тренер пропускав матч, а капітан Цимбал лише номінально числився у заявці, не вийшовши на майданчик через пошкодження. Вже на 30-й секунді до всього цього додалася і травма Колодинського, який так і не зумів продовжити поєдинок. Втім, активний початок все ж приніс Human перевагу в рахунку. На 5-й хвилині дальнім ударом відзначився Сергій Дубовик.

До 9-ї хвилини дніпряни сфолили аж п’ять разів. Однак встигали гостро атакувати. Просто неймовірну нагоду мав Петренко, якого залишили одного на шестиметровій позначці. Але Артем пробив вище. На 15-й хвилині Сергій Дубовик заніс до пасиву Human вже шостий фол. Проте воротар Пучка потягнув удар Кушецького з дабл-пенальті.

Попри невдачу після удару з позначки, Городенка почала створювати все більше нагод. Спершу вже згаданий Кушецький не вцілив у вільний кут воріт Пучки, а Москалик, як і Петренко, пробив вище приблизно з шести метрів. Дійшла справа і до ще одного дабл-пенальті. Клименко сфолив проти Іванишина, і на цей раз десятиметровий вирішив виконати сам постраждалий. Втім, кіпер дніпрян знову врятував свою команду.

Однак до перерви команда з Івано-Франківщини досягла свого. Беденок зіграв рукою у власному штрафному майданчику на останній хвилині першого тайму. Призначений пенальті чітко реалізував Паньків.

За приємною традицією,що склалася у фінальній частині Другої ліги, другий тайм розпочався зі швидких голів. На 22-й хвилині найкращий бомбардир турніру Данів довів свій лік до п’яти голів. Здавалося б, цей м’яч остаточно схилить психологічну перевагу на бік підопічних Юрія Гавриша.

Однак, вже у наступній атаці дніпряни розіграли чудову комбінацію, яку влучним ударом завершив Беденок. Ще якихось дві хвилини, і вперед знову вийшла Городенка. Білик пробив, а Блащук вже з лінії воріт добив м’яч у сітку. Втім, як і їхній головний конкурент – Рівнестандарт-ДЮСШ №4, представники Івано-Франківщини не зуміли довести лік своїх перемог до трьох. Сергій Дубовик вкотре класно пробив здалеку, оформивши дубль.

Останню хвилину команда Андрія Засенка проводила з п’ятим польовим, і могла вирвати перемогу, але Орищук врятував свої володіння від четвертого голу. Як підсумок – 3:3. Human вже точно не опуститься нижче третього місця, а Городенку влаштує нічия у «чемпіонському» поєдинку проти Рівнестандарта-ДЮСШ №4.