Футбол краю

ГРФФ – серед засновників Коломийської районної асоціації футболу

18 лютого в Городенці в ДЮСШ за присутності першого заступника голови ГС “ІФАФ” Тараса Клима та заступника голови, виконавчого директора ГС “ІФАФ” Василя Сікори відбулось позачергове засідання виконкому Городенківської районної федерації футболу, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

Основним питанням порядку денного, запропонованого присутнім, була участь делегатів від Городенківської РФФ в установчих зборах майбутньої Коломийської районної асоціації футболу. Зокрема, члени виконкому прийняли рішення виступити засновником Коломийської районної асоціації футболу та обрали делегатів для участі в установчих зборах. Також було підтримано рішення висунути кандидатуру Тараса Яворського на посаду голови Коломийської районної асоціації футболу.

Перед засіданням виконкому медаль “За заслуги” обласної асоціації футболу вручена члену виконкому Городенківської РФФ Степану Никифоруку.

Також під час візиту керівництво ГС “ІФАФ” провело зустрічі з головами Городенківської та Чернелицької територіальних громад.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!