Футбол Прикарпаття

Формат обласних ліг із загадкою й двома запитаннями

🔴 Вигляд чемпіонату й першості Івано-Франківщини набуває все конкретніших обрисів. Хоча...

Наближується до завершення формування складів команд-учасниць першої і другої ліг обласних змагань сезону 2020/21. Городенківську футбольну спільноту цьогоріч цікавить не лише вищий дивізіон, де продовжуватиме набиратися досвіду «Пробій», але й другий, за який вирішили заявитися аж три посланці нашого краю.

⚽ ПЕРША ЛІГА

За повідомленнями обласних спортивних видань, ФК «Турка» (на світлині Петра БЕЛЕЯ) і в новому сезоні продовжить виступи в найсильнішому аматорському футбольному дивізіоні Прикарпаття. У сезоні, що завершився, команда з Коломийщини фінішувала на шостому місці, випередивши «Пробій» на один бал.

Таким чином, у першій лізі набирається одинадцять команд: «Покуття» (Коломия), «Нафтовик» (Долина), «Карпати» (Брошнів-Осада), «Прикарпаття-Тепловик» і «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ), «Бескид» (Надвірна), ФК «Турка», «Пробій» (Городенка), «Ураган» (Черніїв), «Сокільське» (Тюдів) і «Варатик» (Коломия). Але це, здається, ще не все.

За інформацією сайту Sport.if.ua (щоправда, непідтвердженою) варто очікувати в першій лізі й калуську команду. Ні, це не «Юність», про яку ми вели мову раніше. Хоча верхнянській команді ІФАФ і пропонувала на правах володаря Кубка чемпіонів одразу заявитися за першу лігу, але, як повідомив на радіо Калуш FM гравець і водночас адміністратор «Юності» Ігор Височан, президент Назар Волощак відмовився переступати через спортивний принцип, а підніматися вгору поступово.

Що ж до можливої 12-ї команди «вищої ліги», то це не хто інший, а сам ФК «Калуш». «Чекаємо на підтвердження. Калушани планували спочатку виступити в другій лізі ПФЛ. Та команда не поїхала на першу гру чемпіонату України. А сьогодні прес-служба львівських «Каарпат» (наступний суперник калушан) повідомила, що калушани звернулися із листом до організаторів змагань і повідомили, що припиняють виступи в другій лізі ПФЛ», — пише Sport.if.ua.

Можливо, плани калущан раптом кардинально змінилися, тож вони вирішили надалі не випробовувати долю на всеукраїнському рівні й опускатися на землю. Не виключено, що до своєї команди повернуться гравці дуже добре знайомої нам «Збори». Але зачекаємо…

⚽ ДРУГА ЛІГА

І в цьому дивізіоні організатори змагань ще не все втрясли. Нагадаємо, хто заявився на наступний сезон. Окрім наших Вільхівців, Вербовець та Чернятина, це — «Касова» (Бовшів), «Карпати» (Болехів), «Хутровик» (Тисмениця), «Покуття-Нептун» (Заболотів), «Карпати» (Кути), «Прут» (Делятин), «Карпати» (Старі Богородчани), «Юність» (Верхня), «Сокіл» (Коршів) і «Придністров’я» (Тлумач). Всього — 13 команд.

Тим часом сайт Football.net.ua стверджує, що другу лігу попередньо сформовано, як і першу, також із 11 команд. Оскільки (цитуємо) «під питанням залишаються дві команди, яких допустили до реєстрації (заявки) футболістів команд-учасниць обласних змагань ІФАФ з футболу сезону 2020-2021 рр. – «Прут» (Делятин) і «Колос Городенківщини» (Вільхівці)». Детальнішої інформації стосовно такого повороту щодо команди нашого краю не знаходимо і, в чому заковика, не відаємо. Тож і тут дочекаємося офіційної версії.

Показати більше

Схожі матеріали

рокоментували

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!