КубокФутбол краю

Чернятинський “Обрій” — у фіналі

Кубкові півфінальні трилери тривають: учора завдяки гросмейстерській нічиї на полі друголігової "Ватри" путівку до фіналу здобув один із фаворитів вищого дивізіону.

1/2 кубка Городенківщини

12 серпня (середа). Матч-відповідь

КОРНІВ — ЧЕРНЯТИН — 0:0

Перший матч: 3:4
Арбітр: Олександр Григорів (Городенка).

◆ Фаворитом цього півфіналу, звичайно ж, вважався “Обрій”, але дуже слизький рахунок, 4:3, не дозволяв чернятинцям їхати до Корнева в якості туристів. На власному ж досвіді вони переконалися, що колись абсолютний аутсайдер другого дивізіону і “Ватра” в нинішній іпостасі — то, як мовлять в Одесі, дві великі різниці.

Одначе, бувалі в усіляких колотнечах хлопці Михайла Кривка, напевне ж, серйозно проаналізували, з якого боку дує корнівський вітер, тож до підсумкового камбеку справа не дійшла. Але шанувальники “Ватри”, розчаровані тим, що не їм доведеться вийти на фінальний матч у сусідніх Вільхівцях, усе ж із гордістю сприймають свій невеличкий кубковий подвиг.

— Надіємося, що після цього багато хто змінить свою думку стосовно села Корнева, — пише в групі “Футбольна Городенківщина” на Viber гравець “Ватри” Павло Попович, — бо сьогодні дійсно в селі було свято футболу.

Згадаймо відтак прогноз колишнього багатолітнього капітана “Пробою” Романа Буртника, що у фіналі гратимуть Котиківка — Корнів. Як бачимо, корнівчани до фіналу не дійшли, проте Котиківка принаймні до сьогоднішнього вечора залишається як у грі, так і в прогнозі ветерана.

13 серпня (четвер)
КОТИКІВКА — ВІЛЬХІВЦІ
Перший матч — 2:3.

ФОТО: Петро БЕЛЕЙ, Іfff.if.ua.

Схожі матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!