Шахи

38-й шаховий меморіал Сало Флора

🔷На фініші 2020-го в Городенці відбувся 38-й Меморіал із шахів пам’яті Соломона Флора, що бере початок ще з 1983 року. В змаганнях брали участь близько 30 шахістів із Тлумача, Богородчан, Снятина, Заліщик та Городенки.

У групі “Типовий Городенківський район” підсумувала перипетії турніру Марічка АРТИШ:

– Турнір проводився за швейцарською системою. Перемогу отримав торішній чемпіон зі Снятинщини Юрій Кузик, друге місце посів городенківець Богдан Буджак, третім був Вадим Боєчко з Тлумача. Кращі результати серед городенківських шахістів показали Іван Човганюк, Роман Барик та Петро Винницький. Приз глядацьких симпатій від ГРШФ та четверте місце в турнірі здобув наймолодший учасник – дев’ятилітній Мар’ян Міщук із Богородчан.

Високий рівень проведення змагань забезпечили відділ культури молоді і спорту Городенківської РДА, Городенківська федерація шахів та суддівська колегія в складі Романа Коваліва, Василя Ощипка та Мілана Жіакова.

На завершення турніру слова подяки за хорошу організацію турніру Городенківська районна шахова федерація отримала від представників ЗМІ Заліщик, які привезли пам’ятний подарунок від друзів-шахістів із Тернопільщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Матеріал захищено !!